Bugün hızla dijitalleşen dünya ile senkronize olmak adına Ertok Yapı Malzemeleri A.Ş. ve iştiraklerimiz için bir kilometre taşı. Taptaze umutlarla, 20 yıl önce firmamızın ilk günkü kuruluş heyecanını yüreğimizde hissediyoruz.
Kendimizi daha iyi ifade ettiğimizi düşündüğümüz yeni web sitemizi köklü değişiklik yaparak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Sitemiz tamamen kendi bünyemizdeki dijital satış ve pazarlama ekibimizin çalışmalarıyla yaklaşık 1.5 ayda tamamlandı.
Yeni sitemiz, binlerce ürün görseli, yeni temalar ve her şeyden önemlisi daha rahat kullanılabilen bir ara yüz vadediyor. www.er-tok.com.tr inşaat ve yapı taahhüt firmalarının ihtiyaç duyduğu birçok ürün gamını anlaşılır bir şekilde sizlere sunmakta.Farklı dil seçenekleri ile hali hazırdaki ihracat gücümüzü daha ileriye taşımak boynumuzun borcu olsun.
Sizlerin de teveccühü ile sosyal platformlar, e-ticaret ve e-ihracat için yaptığımız çalışmaların da bir an evvel sonuçlanacağını görüyor ve hem tedarikçi hem de müşteriler için daha ulaşılabilir olmak için gayret ediyoruz.