[email protected]          +90 216 429 08 90       İstanbul GMT+3 Pazartesi-Cumartesi (08:00-18:30)

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Ertok Yapı Malzemeleri San. Tic. A.Ş. 2000 yılında İstanbul PERPA’da kurulmuştur. İnşaat, yapı ve imalat sektörlerinin ihtiyaçlarını adrese teslim hizmet anlayışıyla birleştirmiş, zaman içinde müşterilerinin de teveccühü ile Çekmeköy’deki 8000m2 lik ana yerleşkesine taşınmıştır.

ERTOK, 60 kişilik deneyimli personeli, 18 araçlık lojistik filosu, 25.000 çeşide ulaşan geniş ürün yelpazesi ile ERTOK, uygun fiyat, iyi kalite, doğru ve hızlı teslimat, satış sonrası sınırsız destek ilkesiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Ertok, başta Lincoln ve Bosch olmak üzere onlarca markanın bayiliğini ve satışını yapmakta, bu sayede hırdavattan, mekanik tesisat ürünlerine, elektrik malzemelerinden yapı kimyasallarına inşaat ve mühendislik firmalarının, fabrikaların, tersanelerin ve diğer işletmelerin ihtiyaçlarına koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile cevap vermektedir.

İhracat odaklı büyüme stratejisi ile zaman içinde TOP1000 İhracatçıları listesine giren ERTOK, ülkemizin sanayi ürünlerinin farklı ülkelere pazarlanması ve satışı alanında tecrübeli bir satış noktası olmuştur.

ERTOK inşaat sektöründeki farklı iştirakleriyle yurt içi/ yurt dışı yatırımlarına devam etmektedir. 5 ülkede mağaza ve deposu bulunan firmamız, Afrikadan CIS’e , Körfez Ülkelerinden Avrupa’ya 28 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Göstermiş olduğunuz itimat ve desteğinizden ötürü teşekkürü bir borç biliriz.

ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish