[email protected]          +90 216 429 08 90       İstanbul GMT+3 Pazartesi-Cumartesi (08:00-18:30)

Ertok Xırdavat

Hakkımızda

Ertok Yapı Malzemeleri A.Ş. iştiraklerinden ERTOK XIRDAVAT 2013 yılında Azerbaycan Bakü’de kurulmuş olup, Azerbaycan genelinde inşaat/ yapı sektöründe kullanılan her türlü donanım ve malzemenin satışı ve pazarlamasını kendi mağazası, depoları ve araçlarıyla gerçekleştirmektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ERTOK XIRDAVAT, geniş bir müşteri kitlesine olup, kamu kurum ve kuruluşları, uluslararası inşaat/mühendislik firmaları, petrol ve gaz sanayisi proje firmaları ile yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

İş birliğimizden memnun kalan müşterilerimiz artık başka bir yerde inşaat malzemesi aramamaktadır. Çeşit bakımından zengin olan mağazamız, müşterilerin her talebine hızlı ve zamanında cevap verebilmeye olanak sağlamaktadır.

Mağazamızda ağırlıklı olarak Türkiye menşeili ürünlerin satışı olmakla birlikte, Azerbaycan’da üretimini yaptırdığımız bir kısım ürünler, sektör ürünlerinde kendini kanıtlamış ve tanınan yabancı markalar ve bir dizi Asya Ülkelerinden ithal edilen ürünlerin de tedariki ve satışı yapılmaktadır.

Sizleri mağazamızdan görmekten her zaman mutluluk duyarız…

ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish