[email protected]          +90 216 429 08 90       İstanbul GMT+3 Pazartesi-Cumartesi (08:00-18:30)

Yemenoğulları Hırdavat Dış Ticaret Ltd. Şti.

AnasayfaİştiraklerimizYemenoğulları Hırdavat Dış Ticaret Ltd. Şti.

Hakkımızda

Yemenoğulları Hırdavat Dış Tic. Ltd. Şti. 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluş amacı “Made in Türkiye” menşeili ürünlerin ihracatı, başta CIS, MENA olmak üzere Körfez ülkeleri, Güney Amerika ve Afrika ülkelerinde pazarlama ve satış organizasyonlarının oluşturulması ve ülkemizin ihracatına katkı sağlamak için çalışmaktadır.

Ertok Yapı Malz. AŞ. İştiraklerinden olan Yemenoğulları Hırdavat sadece ihracat ve ithalat yapmakta olup yurt içinde satış faaliyeti bulunmamaktadır. Aktif olarak 28 ülkeye inşaat & yapı malzemeleri ve mimari ürün gruplarının ihracatını yapmakta olup bu alanda sektöründeki öncü kuruluşlardan biridir.

Global inşaat ve mühendislik firmalarının, uluslararası kuruluşların tedarikçisi olabilmeyi başarmış olan Yemenoğulları Hırdavat, kalite, zamanında sevkiyat, teklif süreçlerin yönetilmesi, proje satın almalarında  doğru yönlendirme ve doğru ürün tedariki konularında kendisini kanıtlamıştır.

Yemenoğulları  Hırdavat, bir çok prestijli sektör markasının yurtdışında farklı lokasyonlarda bayiliğini ve satışını yapmakta, bu sayede hırdavattan, mekanik tesisat ürünlerine, elektrik malzemelerinden yapı kimyasallarına inşaat ve mühendislik firmalarının, fabrikaların, tersanelerin ve diğer işletmelerin ihtiyaçlarına koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile cevap vermektedir.

İhracat odaklı büyüme stratejisi ile zaman içinde TOP1000 İhracatçıları listesine giren Yemenoğulları Hırdavat, ülkemizin sanayi ürünlerinin farklı ülkelere pazarlanması ve satışı alanında tecrübeli bir satış noktası olmuştur.

Göstermiş olduğunuz itimat ve desteğinizden ötürü teşekkürü bir borç biliriz.

Adres: Çatalmeşe, Saray Cd. No:290, 34794 Çekmeköy/İstanbul
Tel: +90 216 429 08 90
Fax:+90 216 429 09 13

Satış: [email protected]

[email protected]

 

ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish