[email protected]          +90 216 429 08 90       İstanbul GMT+3 Pazartesi-Cumartesi (08:00-18:30)

Ertok Sigorta

Hakkımızda

Acenteliğimiz, ERTOK SİGORTA AR. HİZ. TİC. LTD .ŞTİ., resmi olarak 2008 yılından itibaren sigorta sektöründe yer almaya başlamış olup sektörde birçok öncülükleri ve özellikle inşaat, sorumluluk, ferdi kaza, trafik, kasko ve sağlık branşlarında en kapsamlı ve en uygun fiyatlar ile adından söz ettirmektedir.

 Tüm branşlarda; Sağlık Sigortaları, Yangın Sigortaları, Kaza Sigortaları, Nakliyat Sigortaları, Tekne Sigortaları, Sorumluluk Sigortaları ve Mühendislik Sigortaları başta olmak üzere, Kurumsal ve Bireysel alanda sigortalılarımızın isteklerini, ihtiyacı olduğu ölçüde doğru teminatlarla en uygun fiyatı vererek doğru poliçeye sahip olmalarını sağlamaktayız. Özellikle İnşaat All Risk, İşveren mali mesuliyet, Ferdi Kaza, Makine kırılması, Nakliyat, Kasko, Trafik ve Sağlık Branşlarında ilklere imza atarak en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmaktayız. Bununla beraber hizmet anlayışımızda ilk ve en önde gelen hizmetlerden biri de yaşanan hasarlarda da sigortalılarımızın yanında olup en kısa sürede zararın karşılanması ve müşterilerimizin memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılmasıdır.

Başarının ve size sunduğumuz yaratıcı çözümlerin arkasındaki en önemli unsurlar; uzmanlık süreklilik, tutarlılık, size özel ve çözümler ve siz değerli müşterilerimizi iş ortağımız olarak görmemizdir. Bütün bu değerlerin, size sunduğumuz hizmetin hiçbir aşamasında göz ardı edilmemesine dikkat ediyoruz.

Siz müşterilerimizle olan bütün ilişkilerimizde önceliğimiz, sizi dinleyip ihtiyaçlarınızı doğru anlayıp en doğru hizmeti sunabilmeyi temel felsefemiz olarak benimsememizdir. Bunun size verdiğimiz hizmetin kalitesini arttıracağını biliyoruz.

Risk, hayatın bir parçasıdır ve yaşadığımız her an bir risk demektir. Bizde bunu bildiğimiz için riski üzerimize nasıl alacağımızı iyi biliyoruz. Amacımız iş ortaklarımızın üstündeki bu ağır sorumluluğu satın alarak, hayattaki sorumluluklarını azaltarak veya en aza indirerek yaşamlarını kolaylaştırmaktır.

Saygılarımızla,

ERTOK SİGORTA AR. HİZ. TİC. LTD. ŞTİ.

sigorta şirketleri

ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish