[email protected]          +90 216 429 08 90       İstanbul GMT+3 Pazartesi-Cumartesi (08:00-18:30)

Ürün Açıklaması

Beton kurutma ( ısımak ) cihazıdır aynı zamanda ortamda bulunan nemi çok kısa sürede dengeleyip fazla nemi uzaklaştıran kullanışlı cihazdır. Evinizin, ofisinizin, eşyalarınızın geçici olarak sakladığınız deponuzun duvar, taban ve tavanlarında oluşan nemlenme ve rutubetlenme sorunlarınızı kısa sürede sağlıklı ve kontrollü bir şekilde çözerken bu çözüm işlemi sırasında ortama herhangi bir zarar vermez.

Beton nemi betonunun sağlıklı bir şekilde işlevini yerine getirmesini engellemektedir. Beton üzerinde bulunan nem sadece betonun değil, beton üzerine uygulanan diğer tüm materyallerinde işlevlerini yerine getirmesini engellemekte ve betonun üzerinde deformasyonlara sebep olmaktadır.

Beton kurutma makinesin üstün yüksek üfleme gücü, saatlerce çalışabilme özelliği, güvenliği ve tasarımı ile gerçekten işinde son derece başarılı ve mükemmel üretilmiş bir cihaz olarak dikkat çekmektedir.

Kullanımı son derece kolay bir cihazdır.

Sıfır ve ikinci el olmak üzere farklı modellerde ısımak ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz.

[email protected]

ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish