[email protected]          +90 216 429 08 90       İstanbul GMT+3 Pazartesi-Cumartesi (08:00-18:30)

OOO “Mukhitdinovs BBR Group”

AnasayfaİştiraklerimizOOO “Mukhitdinovs BBR Group”

Hakkımızda

Ertok Yapı Malzemeleri A.Ş. iştiraklerinden OOO “Mukhitdinovs BBR Group” 2020 yılında Özbekistan Taşkent’de kurulmuş olup, Özbekistan genelinde inşaat/ yapı sektöründe kullanılan her türlü donanım ve malzemenin satışı ve pazarlamasını kendi mağazası, depoları ve araçlarıyla gerçekleştirmektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan “Mukhitdinovs BBR Group”, geniş bir müşteri kitlesine olup, kamu kurum ve kuruluşları, uluslararası inşaat/mühendislik firmaları, petrol ve gaz sanayisi proje firmaları ile yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Lincol/Askaynak’ın Özbekistan bayisi olup kaynak makinaları, elektrodlar ve telleri ve aksesuarlarının satışında önemli bir Pazar payına sahiptir. Bayilik ve temsilcilik ağımızı geliştirmek için görüşmelerine devam etmektedir.

İş birliğimizden memnun kalan müşterilerimiz artık başka bir yerde inşaat malzemesi aramamaktadır. Çeşit bakımından zengin olan mağazamız, müşterilerin her talebine hızlı ve zamanında cevap verebilmeye olanak sağlamaktadır.

Mağazamızda ağırlıklı olarak Türkiye menşeili ürünlerin satışı olmakla birlikte, Azerbaycan’da üretimini yaptırdığımız bir kısım ürünler, sektör ürünlerinde kendini kanıtlamış ve tanınan yabancı markalar ve bir dizi Asya Ülkelerinden ithal edilen ürünlerin de tedariki ve satışı yapılmaktadır.

Sizleri mağazamızdan görmekten her zaman mutluluk duyarız…

ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish