[email protected]          +90 216 429 08 90       İstanbul GMT+3 Pazartesi-Cumartesi (08:00-18:30)

MoreProjects

Hakkımızda

MOREPROJECTS (Taahhüt ve Proje Çözümleri), 2000 yılında kurulan Ertok Yapı Malz. A.Ş.‘nin himayesinde mimari proje uygulamaları yapan, Türkiye, Azerbaycan, İngiltere, Çin ve Hong Kong adreslerinde aktif olan bir markadır.

MOREPROJECTS, tasarımdan proje bitimine kadar, üretim kapasitesi ve kalite yönetim kabiliyeti ile prestijli otellerin, konut binalarının, hastanelerin, okulların ve diğer her türlü ticari projelerin iç donanımı, mobilya, FF & E taahhüt işleri için çözüm sunar.
Cephe kaplaması, otel tekstili, cam işleri, metal işleri, çevre düzenlemesi, endüstriyel mutfaklar, yatak takımları, OS&E, aydınlatma armatürleri, spor sahaları da sektördeki ortaklarla sunulan çözümlerden bazılarıdır.

MOREPROJECTS kavramsal tasarım, mağaza çizimleri üretimi, tedarik, sözleşme yönetimi, kurulum ve saha etütleri, BOQ listeleri, kalite kontrolleri gibi eksiksiz bir hizmet sunar.

Ekip olarak, yenileme projesinin tasarım aşamasında veya FF & E’nin yürütülmesi ve üretilmesi döneminde bile ortaya çıkabilecek sorunları tahmin edebiliyor ve çözüyoruz.

Doğu ile Batı arasında köprü olan Türkiye’nin mobilya, yatak takımı, inşaat malzemeleri ve tekstil gibi çeşitli endüstrilerin önde gelen üreticilerinden biri olduğu bir gerçektir. Bu nedenler, Türkiye’yi makul maliyet, daha hızlı teslimat ve güvenilir kalite açısından bir konaklama endüstrisi merkezi haline getirmektedir.

MOREPROJECTS mimarlar, iç mimarlar, proje yöneticileri ve kalifiye profesyoneller çalıştırarak, detaylara dikkat ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya odaklanmıştır.

ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish